LV | EN | RU | DE
  07:31      21.04.2014
Lapas karte       Meklēt:
 Meklēt

AKTUĀLI





Aptaujas_rezultati.jpg



KNCF_170.jpg  


 

ksk.jpg

VIB_logo_160.JPG

 
  
jaunielauki2.0_logo.png
 
eP_150x150.jpg
 

 
 
BannerisKoceniem.gif

Latvija.jpg

Sadarbības partneri

Liesma_raj_pad.jpg
 
 

Kontaktinformācija

kocenu_novads_logo.jpg

KOCĒNU NOVADA DOME

Alejas iela 8, Kocēni, Kocēnu pagasts, Kocēnu novads, LV - 4220

tel.: 64207690

fakss: 64207688

e-pasts: info@kocenunovads.lv

www.kocenunovads.lv


@Kocenu_novads

 

 

Vārds, uzvārds Telefons E-pasts

ADMINISTRĀCIJA

Priekšsēdētājs Jānis Olmanis

64207693

26526427

janis.olmanis@kocenunovads.lv

 @Janis_Olmanis

Priekšsēdētāja 1. vietnieks
Jānis Dainis
27885551    janis.dainis@kocenunovads.lv
Priekšsēdētāja vietniece Evija Nagle

64216020

26141003

evija.nagle@kocenunovads.lv

Izpilddirektors Māris Permaņickis

64216026

29499880

maris.permanickis@kocenunovads.lv
Jurists Didzis Endzeliņš

64216024

29254154

didzis.endzelins@kocenunovads.lv
Jurista palīgs Mairita Jirgensone

64216022

29187272

mairita.jirgensone@kocenunovads.lv

DIKĻU PAGASTA PĀRVALDE                       diklu.pagasts@kocenunovads.lv

„Grāvelsiņi", Dikļi, Dikļu pagasts, Kocēnu novads, LV-4223

Pārvaldnieks Atis Antons

64281163

26424669

atis.antons@kocenunovads.lv

diklu.pagasts@kocenunovads.lv

Sekretāre-kasiere
Nataļja Zalāne 64281163

natalja.zalane@kocenunovads.lv

diklu.pagasts@kocenunovads.lv

VAIDAVAS PAGASTA PĀRVALDE        vaidavas.pagasts@kocenunovads.lv

Skolas iela 1, Vaidava, Vaidavas pagasts, Kocēnu novads, LV-4228

Pārvaldnieks

(arī pārvaldniece Kocēnu pagasta Rubenes ciemā)

Līga Šmaukstele

29230117

64284036

liga.smaukstele@kocenunovads.lv

vaidavas.pagasts@kocenunovads.lv

Sekretāre-kasiere
Judīte Apsīte

64284057

Fakss: 64284065

judite.apsite@kocenunovads.lv

vaidavas.pagasts@kocenunovads.lv

ZILĀKALNA PAGASTA PĀRVALDE       zilakalna.pagasts@kocenunovads.lv

Imanta iela 7, Zilaiskalns, Zilākalna pagasts, Kocēnu novads, LV-4222

Pārvaldnieks Anita Žogla

26345207

64234149

anita.zogla@kocenunovads.lv

zilakalna.pagasts@kocenunovads.lv

Sekretāre-kasiere
Daina Maņihina 64234149

daina.manihina@kocenunovads.lv

zilakalna.pagasts@kocenunovads.lv

BĒRZAINES PAGASTA PĀRVALDE          berzaines.pagasts@kocenunovads.lv

„Pīlādži", Bērzaine, Bērzaines pagasts, Kocēnu novads, LV-4208

Pārvaldnieks Atis Keziks

29423415

64234376

atis.keziks@kocenunovads.lv

berzaines.pagasts@kocenunovads.lv

Sekretāre-kasiere Ruta Kezika 64234394

ruta.kezika@kocenunovads.lv

berzaines.pagasts@kocenunovads.lv

DOKUMENTU PĀRVALDĪBAS UN INFORMĀCIJAS NODAĻA

Nodaļas vadītāja Dace Lizuma

64207694

26460313

dace.lizuma@kocenunovads.lv

Fakss: 64207688

Personāla speciāliste
Ilona Burtnieka

64216039

28675556 

ilona.burtnieka@kocenunovads.lv
Administrācijas sekretāre Agnese Allika

64216008

28675556

Fakss: 64207680
agnese.allika@kocenunovads.lv

Klientu apkalpošanas sekretāre

Dace Demme-Vimba 

64207690

28675556

dace.demme-vimba@kocenunovads.lv

FINANŠU NODAĻA

Finanšu direktore Svetlana Greka

64207691

28303465

svetlana.greka@kocenunovads.lv
Finanšu direktores vietniece Lidija Reitere

64207687

26535092

lidija.reitere@kocenunovads.lv
Speciālists nekustamo īpašumu un nodokļu jautājumos Gunta Liepiņa

64207686

29218297 

gunta.liepina@kocenunovads.lv
Algu grāmatvedis Dace Roziņa 64216033 dace.rozina@kocenunovads.lv
Debitoru uzskaites grāmatvedis Daiga Adamsone 64216028 daiga.adamsone@kocenunovads.lv
Grāmatvedis-analītiķis
Solveiga Vantere
64216035
solveiga.vantere@kocenunovads.lv
Kreditoru uzskaites grāmatvedis Zenta Loka 64216021
zenta.loka@kocenunovads.lv
Materiālu uzskaites grāmatvedis
Dace Bauere 64216021
dace.bauere@kocenunovads.lv
Grāmatvedis-ekonomists Inita Stikāne
64216023
inita.stikane@kocenunovads.lv
Kasieris-grāmatvedis Līga Bierne
64207689 liga.bierne@kocenunovads.lv
Rubenes ciema kasieris
Līga Henilāne 28349202 liga.henilane@kocenunovads.lv

ATTĪSTĪBAS NODAĻA

Attīstības nodaļas vadītāja Eva Eglīte

64207683

26422411

eva.eglite@kocenunovads.lv
Attīstības nodaļas vadītājas vietniece
Kristīne Līdaka

64207685

27056118

kristine.lidaka@kocenunovads.lv
Attīstības nodaļas speciāliste
Vineta Vintere
64207685 vineta.vintere@kocenunovads.lv
IT speciālists Atis Rudzītis

64216025

29225321

atis.rudzitis@kocenunovads.lv
Nekustamā īpašuma speciāliste un iepirkumu speciāliste Līga Sarma Berovska

64216037

26577499

liga.berovska@kocenunovads.lv

Jaunatnes lietu un sabiedrisko attiecību speciāliste Elīna Upīte

64207683

26115449

elina.upite@kocenunovads.lv
Lauku konsultants

Lienīte Priedāja - Klepere

64207683

26133028

lienite.priedaja@kocenunovads.lv

Nekustamā īpašuma speciāliste
Daiga Pētersone

64216007

26452499

daiga.petersone@kocenunovads.lv

BĀRIŅTIESA    barintiesa@kocenunovads.lv

Bāriņtiesas priekšsēdētājs Guntis Braslis

64207684

29478378

guntis.braslis@kocenunovads.lv

Bāriņtiesas sekretāre Anda Liezere 64207684

anda.liezere@kocenunovads.lv

barintiesa@kocenunovads.lv

Bāriņtiesas priekšsēdētājs
Guntis Braslis

64234394

26672757

guntis.braslis@kocenunovads.lv
Bāriņtiesas locekle Dikļu pagastā Ruta Konrāde 64281165
ruta.konrade@kocenunovads.lv
Bāriņtiesas locekle Vaidavas pagastā Antra Justamente 64284065 antra.justamente@kocenunovads.lv
Bāriņtiesas loceklis Zilākalna pagastā Ira Runce
64234149
ira.runce@kocenunovads.lv

SOCIĀLAIS DIENESTS    soc.dienests@kocenunovads.lv

Dienesta vadītāja p.i.
Sandra Eglīte

64216032

25414982

sandra.eglite@kocenunovads.lv

soc.dienests@kocenunovads.lv

Sociālā darbiniece Dikļu pagastā

Sociālā darbiniece Vaidavas pagastā 

Ilze Inese Aļijeva

 

Antra Ulmane

64281165

26579624

 

64284065

29232478

ilze.alijeva@kocenunovads.lv

 

 

antra.ulmane@kocenunovads.lv

Sociālā darbiniece Bērzaines un Zilākalna pagastā
Elīna Ņikitina

 

 

25636999

 

 

 elina.nikitina@kocenunovads.lv
Aprūpētāja Kocēnu novadā
Sarmīte Bračka 

64216032

29466623

sarmite.bracka@kocenunovads.lv
Sociālais darbinieks darbam ar ģimenēm un bērniem Ginta Janēviča

64216031

28685852

ginta.janevica@kocenunovads.lv
Psihologi Kocēnu novadā Iveta Kreišmane

 

64216032

28685852 

 

 

soc.dienests@kocenunovads.lv
Inese Ķirse
Vineta Gončare

DZIMTSARAKSTU NODAĻA         dzimtsaraksti@kocenunovads.lv

Dzimtsarakstu nodaļas vadītāja
Iveta Kļaviņa

64216009

26494541

iveta.klavina@kocenunovads.lv

dzimtsaraksti@kocenunovads.lv        

 Speciāliste Elīna Upīte

64207683

26115449
 elina.upite@kocenunovads.lv

KOMUNĀLĀS SAIMNIECĪBAS PĀRVALDE

Pārvaldes vadītājs
Arnis Balinkevičs

64216036

25415566

arnis.balinkevics@kocenunovads.lv


drukāt Nosūtīt   Atpakaļ Uz augšu


Vārda dienas
Marģers, Anastasija
Interaktīvais jautājums